Airedale Terrier
Hodowla Happy Street FCI     (Happy Street Kennel FCI)

O HODOWLI
About Kennel FCI
NASZE PSY
Our dogs
SZCZENIAKI
Puppies
MIOTY
Litters
GALERIA
Gallery
O RASIE
About breed
KONTAKT Tresura psów
Training
Z ŻYCIA NASZEGO ZWIERZYŃCA
Our Pets

Mieliśmy szczenięta! / We had puppies! /:


Informujemy, że mieliśmy szczenięta!!!
W dniu 13 V 2022 przyszło na świat 8 pięknych szczeniąt - 6 chłopców i 2 dziewczynki. Szczenięta w bardzo dobrej kondycji, miały wspaniałe apetyty, a mama Bellisska karmiła maluszki i opiekowała się wzorowo dziećmi.

Mama szczeniąt Bellissima Happy Street (Bellisska) (o. Georgeous King Edward, m. Young Duke´s Paris), to 4-letnia piękna suczka posiadająca tytuł Interchampiona, wcześniej zostając Młodzieżowym Championem Polski, Championem Polski, Championem Węgier, Młodzieżowym Zwycięzcą, Zwycięzcą Zagrzebia i in. Była dwukrotnie nominowana do CRUFT – 2020, 2021. Jest bardzo inteligentna, z sukcesem zakończyła egzaminy: PT-1, PT-2, PT-3, IGP-V, IGP-1, BH.

Ojcem szczeniąt jest Antek Bajkowa Sfora (o. DYREKTOR Kementari, m. BANDOLA Malowana Izba), piękny samiec posiadający tytuł Grand Championa, wcześniej zostając Młodzieżowym Championem Polski i Championem Polski. Nominowany do CRUFT 2019. Bardzo inteligentny, z sukcesem zakończył egzaminy: PT-1, PT-2, IGP-V, IGP-1.

Nasza niewielka domowa hodowla jest stosunkowo młoda (9 lat). Matką wcześniejszych miotów była Young Duke´s Paris (w domu Doxa), z których pochodzi obecna mama szczeniąt Bellissima Happy Street.

Maluszki w naszej hodowli chowane są w domu, socjalizują się z naszymi kotkami (mamy 3 piękne koty „na kolana”) i korzystają z ogródka. Kochają dzieci. Wcześniejsze szczenięta z naszej hodowli i rodzice ostatnich szczeniąt charakteryzują się „erdelowym” temperamentem, wielką fantazją, chęcią do zabawy i nieustającą radością. Żadne z maleństw, dzięki właściwemu wychowaniu i pozytywnym bodźcom, nie jest strachliwe czy też wycofane. Ostatnie szczenięta zapowiadają się podobnie na zdrowe i wspaniałe psy, upodabniając się do swoich pięknych i mądrych rodziców.

Przodkowie naszych szczeniąt to zdrowe, pochodzące z wyjątkowych i znanych hodowli FCI, pieski. Zainteresowanym udostępnimy rodowody rodziców szczeniąt.

Szczenięta wychodzące z naszej hodowli są zaczipowane, przechodzą wszystkie niezbędne szczepienia, przegląd weterynaryjny i przegląd kynologiczny.

Właściciel hodowli jest certyfikowanym instruktorem szkolenia psów w Związku Kynologicznym w Polsce. Matka i ojciec maluszków są wyszkoleni jako psy towarzyszące i użytkowe (j. w.), co potwierdza ich wielką inteligencję. Właściciel hodowli zapewnia bezpłatne szkolenie szczeniętom z naszej hodowli, w zakresie PT-1, tzn. PIES TOWARZYSZĄCY st. I)!

Potencjalnych właścicieli Airedale Terrierów czeka mnóstwo radości i przyjemności z zabawy ze swoim pupilem oraz jego osiągnięć, jeśli poświęci się im trochę czasu i uwagi.

Dziękujemy miłośnikom rasy Airedale Terrier, którzy stali się właścicielami szczeniąt z naszej hodowli, za zainteresowanie i życzymy wspaniałego wspólnego życia!Zdjęcia szczeniąt:4-tygodniowe szczenięta pierwszy raz wyszły na spacerek do ogródka...
4,5-tygodniowe szczenięta pierwszy raz staraliśmy się ustawić do zdjęć...
5 tygodni i 1 dzień - nasze szczenięta...Wszelkie prawa zastrzeżone (All Rights Reserved).
Kopiowanie znajdujących się na stronie materiałów zabronione bez zgody autora.